Отзывы о компании MAX-MODA
- Игорь С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ярослав Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Александра В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово, дякую)
- Роман С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Галина Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василь Щ.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Такие вещи надо выбрасывать а не продавать
- Комментарий продавца
У замовника була пром оплата з переглядом на пошті на куртку з уцінкою 350 грн і можливістю відмовитися, гроші повернулися б на карту, замовник забрав на пошті посилку та оглянувши і забрав, клієнт підтверджує, що все підійшло, тоді навіщо через два дні писати відгук - менеджерам ні слова ненаписали з пропозиціями, повернення зробити не просили,менеджер спочатку питав-все підходить, ВІДПОВІДЬ: Так!
Носіть із задоволенням .
- Комментарий продавца

