Відгуки про компанію MAX-MODA
- Игорь С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ярослав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталия Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александра В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово, дякую)
- Роман С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василь Щ.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Такие вещи надо выбрасывать а не продавать
- Коментар продавця
У замовника була пром оплата з переглядом на пошті на куртку з уцінкою 350 грн і можливістю відмовитися, гроші повернулися б на карту, замовник забрав на пошті посилку та оглянувши і забрав, клієнт підтверджує, що все підійшло, тоді навіщо через два дні писати відгук - менеджерам ні слова ненаписали з пропозиціями, повернення зробити не просили,менеджер спочатку питав-все підходить, ВІДПОВІДЬ: Так!
Носіть із задоволенням .
- Коментар продавця

